• ganoderma ganoderma-text W CHINACH OD WIELU TYSIĘCY
  LAT JEST UWAŻANY ZA BARDZO
  SKUTECZNE ZIOŁO LECZNICZE.
  JEST TO ZIOŁO LECZNICZE,
  KTÓREGO STOSOWANIE NIE DAJE ŻADNYCH SKUTKÓW
  UBOCZNYCH, NAWET PRZY DŁUGOTRWAŁYM UŻYCIU
  POPRAWIA KONDYCJĘ ORGANIZMU,
  JEGO ZDOLNOŚĆ SAMOLECZENIA.
 • ganoderma MODEL ONE DRAGON FIRMA NADZORUJE CAŁY
  PROCES OD PRODUKCJI DO SPRZEDAŻY.
 • ganoderma REALIZUJ SWOJE
  MARZENIA W DXN
  DBAJ O SWOJE ZDROWIE! DĄŻ DO NIEZALEŻNOŚCI FINANSOWEJ! ŻYJ NA WYŻSZYM POZIOMIE ŻYCIA! REALIZUJ SIEBIE!
video DOŁĄCZ SIĘ
TERAZ

Zasady polityki prywatności firmy DXN Hungary

 

DXN Hungary, jako właściciel serwisu internetowego, czuje się zobowiązany poinformować partnerów o zasadach wykorzystania zapisanych danych. Nasze oświadczenie zawiera zasady i praktyki przechowywania, przetwarzania i ochrony zapisanych danych i informacji uzyskanych od użytkowników.

Zasady polityki prywatności zostały wypracowane na podstawie Ustawy nr LXIII. z 1992r. o ochronie danych osobowych i jawności danych publicznych, Ustawy nr VI. z 1998r. o ochronie osób w trakcie przetwarzania danych komputerowych, postanowienia rzecznika ochrony danych oraz polecenia "ONLINE PRIVACY ALLIANCE".

 

 1. Informacje automatycznie zapisane w pliku dziennika przez nasze serwery
  Nasze serwery automatycznie rejestrują adres IP użytkowników, typ systemu operacyjnego i przeglądarki używanego przez nich i kilka innych informacji. Te informacje są zachowane i wykorzystywane wyłącznie w formie sumowanej (agregowanej), w celu poprawienia ewentualnych błędów naszych usług, ich jakości oraz w celach statystycznych. Dane w żadnej formie nie będą kojarzone z innymi danymi podanymi przez użytkowników.
 2. Udostępnione nam dane osobowe
  Przetwarzamy udostępnione nam dane osobowe, informacje poufne, z największą starannością, osoby postronne nie mają do nich dostępu.
 3. Skasowanie danych
  W sprawie skasowania udostępnionych nam danych osobowych ich właściciel musi wysłać pisemne polecenie (e-mail) do właściciela strony.
 4. Linki
  Nasze usługi zawierają wiele takich hiperłączy (link), które prowadzą na stronę internetową innych podmiotów. DXN Hungary nie ponosi odpowiedzialność za politykę prywatności tych podmiotów.

© Copyright DXN Europe 2009.